​Військовослужбовці Чернівецького гарнізону відзначили День Соборності України

Сьогодні, 22 січня, в Чернівецькій обласній філармонії ім. Дмитра Гнатюка відбулося урочисте зібрання з нагоди відзначення Дня Соборності України, в якому взяли участь і військовослужбовці Чернівецького гарнізону. Захід розпочався спільним виконанням Державного Гімну України.

Від учасників зібрання було віднесено квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку та лампадки на Центральну площу до пам’ятної дошки оборонцям, які загинули, захищаючи східні рубежі держави у зоні антитерористичної операції.

Зокрема, почесною відзнакою Чернівецької обласної ради «За заслуги перед Буковиною» відзначили чотирьох буковинських Кіборгів, які загинули, обороняючи Донецький аеропорт. Нагороди вручили батькам Героїв.

У документах зазначається, що за оборону Батьківщини, виявлену мужність та героїзм під час захисту державного суверенітету й територіальної цілісності України та з нагоди Дня Соборності України нагороджуються посмертно учасники бойових дій в АТО, оборонці Донецького аеропорту Володимир Бузенко, В’ячеслав Мельник, Олександр Боднарюк та Юрій Кушнір.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *