14 ОМБр повернулася в ППД ФОТО/ВІДЕО

Декілька тисяч військовослужбовців 14 ОМБр пройшлися урочистою ходою вулицями Володимира-Волинського у суботу, 11 листопада. Жителі містечка вітали бійців квітами та оплесками.

Пізніше усі вишикувались на головній площі Володимира-Волинського. Там бійців чекали їх рідні та друзі, командування та небайдужі жителі міста. Усі присутні вшанували загиблих на Сході країни героїв хвилиною мовчання та виконали Гімн України.

До бійців 14-ої бригади звернувся командуючий військ оперативного командування «ЗАХІД» генерал-майор Олександр Павлюк.

«Маю за честь привітати воїнів 14-ої бригади із поверненням на рідну землю. Це воїни, які з перших днів війни зі зброєю в руках відстояли незалежність нашої держави. Дякую вам за ваш подвиг. Три роки війни бригада на фронті. Три роки тільки завдяки патріотам, які стоять на цій площі, в Україні панує мир. Бригада на даний момент дійсно одна із кращих у Збройних силах України. Тільки разом ми зможемо закінчити війни. І думаю, ми переможемо. Адже у нас немає інших варіантів», – зазначив генерал.

Майже 300-ам військовослужбовцям вручили державні нагороди, відомчі відзнаки Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України та почесні відзнаки командуючого військ оперативного командування «ЗАХІД». Полковника Олександра Жакуна і першого заступника командира бригади підполковника Ігоря Іванова нагородили Орденом Богдана Хмельницького третього ступеня.

« 1 of 3 »

 

сюжет Катерини Курбанової

відео 5 каналу

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *