Абсолютна злагодженість дій та повне порозуміння – секрет успіху наших артилеристів

   Артилерійський розрахунок гаубичного самохідного артилерійського дивізіону нашої бригади, що входить до складу військ оперативного командування “Захід”, впевнено здобув першість у змаганнях на кращий артилерійський розрахунок 2С1 серед артилерійських підрозділів оперативно-тактичного угрупування «Луганськ». А в конкурсі на кращий артилерійський розрахунок серед підрозділів, які виконують бойові завдання в районі проведення АТО, наші хлопці вибороли почесне ІІ місце!
З часу проведення змагань минуло досить часу для того, аби пристрасті в наших артилеристів уляглися. Тож уже спокійно вони розповідають, що високих результатів досягли завдяки наполегливій підготовці – відпрацьовували 19 нормативів, серед яких найважчий – завантаження й розвантаження боєкомплекту на швидкість на страшенній спеці. Розкривають переможці й іще один секрет успіху – абсолютна злагодженість дій, повне порозуміння та взаємопідтримка.
– Буває, в розташуванні посваримось між собою. Та під час несення бойового чергування всі непорозуміння чи суперечки лишаються за межами розрахунку – всі зібрані, дружні, всі один одному довіряють, іде конкретна, злагоджена, серйозна робота, – розповідають артилеристи. – Завдяки цьому та підтримці командування дивізіону зуміли гідно показати себе під час змагань. Коли виграли перші, було надзвичайно приємно, навіть трохи ніяковіли від уваги.
Що ж до змагань на кращий артилерійський розрахунок серед підрозділів, які виконують бойові завдання в районі проведення АТО, то, кажуть хлопці, змагання не були дзеркальними: кожен із розрахунків виступав окремо в різні дні.
– Ми не бачили суперників в дії, не могли оцінити їхні можливості. Якби спостерігали за ними, впевнені, змогли би покращити свої результати. Бо що є кращим стимулом для перемоги, ніж успіхи противника?
До слова, розрахунки всіх артилерійських підрозділів 14 окремої механізованої бригади, які брали участь у артилерійських змаганнях, здобули в них переможні й призові місця, що ще раз доводить – наші боги війни найкращі!

14_3      14_2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *