Бережани зустріли своїх захисників (фото)

Вперше за чотири роки агресії на сході України військовослужбовці військової частини А1461 у повному складі вийшли із зони проведення антитерористичної операції. Впродовж довгих чотирьох років особовий склад  частини виконував бойові завдання на території Луганської та Донецької областей.

З поверненням на рідну землю особовий склад вітали представники командування оперативного командування «Захід», керівництво міста Бережани та Бережанської районної ради, бережанці та гості міста.

Слова щирої вдячності за самовідданий захист нашої держави та нашого народу, за сумлінне виконання службових обов’язків, майстерність і професіоналізм, успішне виконання бойових завдань лунали на адресу захисників Вітчизни.

«Вірю, завдяки нашій спільній самовідданій праці настане мир в Україні. Бажаю всім присутнім, всім воїнам та сім’ям, які дочекалися повернення своїх захисників, міцного здоров’я, миру та злагоди, щастя, невичерпної енергії та нових досягнень на благо та зміцнення обороноздатності нашої Батьківщини – України», – такими словами завершив урочистості начальник тилу оперативного командування «Захід» полковник Юрій Колос.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *