Бійці 14 ОМБр привітали доньку загиблого побратима із Днем народження

Крістіна Смірнова, старша донька нашого загиблого побратима Сергія Смірнова, відзначає 20-ий День народження.

Привітали дівчину з визначною й чудовою подією й військовослужбовці 2 механізованого батальйону нашої бригади  – саме в цьому підрозділі 51 окремої механізованої бригади служив тато Крістіни. Зробили наші хлопці сюрприз і молодшій доньці загиблого побратима Аліні, яка нещодавно теж святкувала День народження.

Три красуні, мама дівчат Ірина і Крістіна та Аліна – особистості надзвичайно творчі, вони неперевершено вишивають, малюють, співають. Нещодавно за малюнком іменинниці Крістіни волонтерським рухом «Меценати для солдата» було видано поштівку «Я пишаюся тобою». Юна авторка підписала кілька примірників воїнам нашої 14 окремої механізованої бригади до Дня Захисника України.

У Крістіни та її мами й сестри сьогодні видався святковий радісний день. Сподіваємося, трошки радості, в тому числі, й завдяки співпраці з волонтером Русланом Теліпським, вдалося подарувати іменинниці та її рідним і нам. Бажаємо, аби в житті дівчат було якомога більше радісних днів, а поряд завжди були люблячі рідні й надійні друзі.

З Днем народження, Крістіно! Зі святом квітучої юності! Щастя Тобі, красуне!

Прес-служба 14 ОМБр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *