Бійці 24 окремої механізованої бригади імені короля Данила відсвяткували 26-ту річницю ЗСУ (фоторепортаж)

​У клубі 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила відбулися урочистості присвячені 26-й річниці із дня створення Збройних Сих України.

Святковий захід розпочався спільною молитвою бійців і гостей з нашими капеланами отцем Богданом та отцем Володимиром, які поблагословили хлопців та їхні сім’ї.

На урочистій частині кращі військовослужбовці «королівської бригади» були нагороджені почесними грамотами та подарунками від командира бригади підполковника Гудзь В.Ф. та представників місцевої влади.

Далі святкову концертну програму продовжив колектив Львівського художнього ліцею при Львівській національній академії мистецтв, який приїхав привітати бійців зі святом та привіз із собою виставку власних робіт.

Бійці «королівської бригади» вдячні нашим гостям та усім учасникам концерту за гарну святкову програму. З такою підтримкою з боку цивільного населення ми готові і надалі обороняти наші кордони та стояти до перемоги. Ваші добрі діла надають нам наснаги на нові звершення в ім’я українського народу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *