Брифінг у Рівненському військовому комісаріаті

Сьогодні у Рівненському обласному  військовому комісаріаті  відбувся спільний брифінг за участі військового комісара  Рівненського обласного військового комісаріату полковника Михайла ГНАТІВА на тему: «Організація та проведення військовими комісаріатами Рівненської області весняного призову громадян на строкову військову службу 2018 року».

Розглядалися питання, які найбільше хвилюють призовників та їх батьків, а саме: хто здійснює призов на строкову військову службу; які дії призовника, коли він отримує повістку; відповідальність призовників за порушення правил військового обов’язку; медичний огляд призовників; які категорії громадян не підлягають призову.

«Згідно рішення Президента України, військовослужбовці строкової військової служби до виконання бойових завдань в Антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей не залучаються!» – наголосив начальник відділу комплектування та призову – заступник військового комісара Рівненського обласного військового комісаріату підполковник А.Л. КУПЧАК.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *