Чернівецький військкомат: скільки і куди відправлено резервістів у 2018 році

За планами підготовки Збройних Сил України на 2018 рік військовими комісаріатами Чернівецької області продовжуються проводитись заходи спрямовані на підготовку резервістів оперативного резерву. 
Військові комісаріати області продовжують здійснювати оповіщення, відбір та відправку резервістів на навчання. 
Тільки упродовж цього тижня з Буковини пригадати та вдосконалити хитрощі військового мистецтва поїхали понад 200 громадян краю.
Зокрема для участі у навчальних зборах резерву ЗСУ:
– до міста Житомира (в/ч А0284), на період з 01.08 по 30.08. відправлено понад 30 чоловік. Де хлопці будуть відновлювати свої практичні навики, у складі підрозділів десантно-штурмових військ;
– друга команда у складі 35 чоловік відбула на полігон у с. Старичі Львівської області (в/ч А4267), на період з 01.08 по 30.08;
– у складі підрозділів морської піхоти в/ч А2062 (м. Миколаїв), на період з 01.08 по 30.08 свою майстерність поїхали відточувати 12 резервістів;
– до військової частини А3215 (м. Тернопіль), на період з 03.08 по 01.09 вирушили «Боги війни» пригадати та вдосконалити тонкощі артилерійської справи;
– також 2 серпня в день повітряно-десантних військ понад 100 резервістів 80 окремої десантно-штурмової бригади взяли участь у одноденних зборах, які проходили у м. Львові. 
Мета зборів комплексна, починаючи від вдосконалення індивідуальних навичок резервістів, з урахуванням сучасної специфіки виконання армійськими підрозділами завдань, до бойового злагодження в складі свого підрозділу та військової частини.
Під час навчань резервісти проходитимуть теоретичне навчання в навчальних підрозділах, нагадають основи фахової підготовки, а також досвідчені інструктори передадуть їм свій досвід у виконанні бойових завдань за призначенням.
Військовий комісар Віталій ЧУРАЙ додав, що на час навчання за військовозобов’язаними зберігається місце роботи та середньомісячна зарплата. Також додатково проводитимуться виплати за проходження військових зборів.

НАГАДУЄМО ЩО ВІДПОВІДНО ДО ВИМОГ ЗАКОНОДАВСТВА УКРАЇНИ
Резервісти та військовозобов’язані при отриманні повістки від районних (міського) військових комісаріатів, органів місцевого самоврядування, або керівників відповідних установ (підприємств), зобов’язані прибути за викликом у районні (міський) військові комісаріати у визначений день та час, для відправки на навчальні збори.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *