До Чернівецького гарнізону до пункту постійної дислокації прибув окремий батальйон однієї із бригад оперативного командування “Захід”

Тимчасово виконуючий обов’язки начальника Чернівецького гарнізону Василь Маланчук привітав командування та особовий склад 8 гірсько-штурмового батальйону з поверненням у рідне місто Чернівці, звідки в 2014 році і розпочався бойовий шлях. Також у урочистостях з нагоди повернення із зони проведення АТО військової частини А3029 взяли участь керівники міста та області, волонтери, бойові побратими, рідні та близькі воїнів. Понад 300 українських військовослужбовців повернулися до Чернівців після 11-ти місяців служби на Сході.
Представники обласної, міської влади, священнослужителі, рідні, волонтери, капелани та військове керівництво зустріли українських військових, які відтепер базуватимуться у військовому містечку в Садгорі. Зустрічали своїх захисників в кращих традиціях, з хлібом сіллю та вишитим буковинським рушником. Присутні на святі діти щиро раділи та фотографувались з воїнами.

За сумлінне виконання службових обов’язків, особисту мужність та героїзм виявлені у захисті державного суверенітету, територіальної цілісності України в зоні проведення антитерористичної операції, кращі військовослужбовці отримали нагороди. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *