До тернопільських артилеристів завітали школярі (ФОТО)

Напередодні Дня захисника Вітчизни до артилерійської військової частини завітали учні Тернопільської загальноосвітньої школи – медичного ліцею № 15.

Діти цікавилися, що означає бути захисником країни, де живуть і проходять службу солдати, як виглядають засоби екіпірування військових. Представники частини провели екскурсію під час якої залюбки розповіли, що таке стройовий плац, як і де тренуються армійці, показали гармати, а також дали змогу кожному розгледіти бронежилет, одягти каску і потримати в руках автомат. Діти із захопленням слухали розповіді військових, розглядали амуніцію і ділилися одразу враженнями.

За словами вчителів школи патріотичне виховання щоразу збільшує прихильників, набирає популярності ще зі шкільної парти. Діти прийшли на екскурсію не з пустими руками. Вони принесли малюнки про захисників України, а також про любов до України. Вчителі разом з батьками щиро дякували воїнам, які несуть або несли службу в лавах армії. За їх словами, саме завдяки їм наша Батьківщина сьогодні незалежна і сильна, а тому діти можуть сподіватися на щасливе майбутнє, спокійно навчатися та зростати у своїй країні. Військові також подякували таким гостям і запевнили, що заради них готові боронити рідну землю поки не настане мир, а в той же час найменші мають слухати батьків і добре вчитися, щоб у майбутньому продовжити традиції захисників своєї власної держави.

      

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *