До Тернополя повернулися артилеристи (фото)

Підрозділ Тернопільських артилеристів, який виконував завдання у районі АТО успішно повернувся у пункт постійної дислокації. Ешелон з військовослужбовцями прибув на станцію у сонячний і теплий день, що додавало святкового настрою присутнім. Під звуки військового оркестру рідні, друзі, представники командування, органів обласної та місцевої влади, духовенства, волонтерського руху і громадськості радо зустріли своїх захисників. Під час урочистої частини військовослужбовців заохочували медалями, відзнаками та подяками за взірцеве виконання службових обов’язків. Емоції переповнювали, впродовж усієї зустрічі сльози радості тримали в напрузі родичів та друзів. 


– Дякувати Богу до своїх домівок усі повернулися живими – здоровими, – наголосив ТВО командира військової частини А3215 полковник Олександр Машковський. Ми раді вітати вас на мирній землі і сподіваюсь завдяки українським військовослужбовцям вдається тримати захищеними рубежі державних кордонів. 


Після урочистої частини військовослужбовці в обіймах своїх найрідніших провели найкращі миті цієї зустрічі. А вже незабаром вони вирушать у відпустки, щоб відпочити і набратись нових сил. Згодом на підрозділ чекає відновлення техніки та майна, доукомплектування особовим складом, а також бойове злагодження.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *