До уваги військовозобов’язаних громадян Рівненської області

Рівненський обласний військовий комісаріат інформує, що на базі Млинівського військового комісаріату з 19 по 28 жовтня 2017 року відбудуться навчальні збори з військовозобовязаними, призначеними до складу загону оборони Млинівського району.

Загін оборони формується з оголошенням загальної мобілізації або введенням воєнного стану та виконує завдання по охороні та обороні важливих об’єктів життєзабезпечення смт Млинів та Млинівського району. Загін оборони виконує завдання в межах територіальної одиниці, де він створений (Млинівський район).

Навчальні збори сплановано провести у населеному пункті Млинів, навчальні стрільби на Рівненському загальновійськовому полігоні. Метою проведення зборів є підвищення рівня фахової підготовки, злагодженості дій підрозділів та підвищення бойового вишколу. Термін проведення зборів – 10 днів.

У 2017 році військовозобов’язаним при проходженні навчальних зборів передбачені відповідні пільги та соціальні гарантії.

Військовозобов’язаному компенсується:
– середньомісячна заробітна платня на підприємстві за той час, що він перебував на зборах;
– один прожитковий мінімум тим, які на день призову на збори не працюють;
– забезпечується проїзд до місця проведення зборів та у зворотному напрямку;
– добові за кожен день перебування на зборах.

Військовозобов’язаному на весь період виконання обовя’зків на зборах гарантується:
– збереження робочого місця;
– державне страхування, безкоштовне медичне забезпечення.

У період зборів військовозобов`язаний має можливість зустрітися зі своїми товаришами, удосконалити свої військові навички, практично виконати стрільби з бойової зброї, метання гранат, тощо.

За детальною інформацією зверніться до Млинівського районного військового комісаріату за адресою: смт Млинів, вул. С.Бандери, 23, тел.64165.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *