Відділ оперативного забезпечення

Відділ оперативного забезпечення

ВІДДІЛ ОПЕРАТИВНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ – є провідним структурним підрозділом штабу, призначений для здійснення комплексу заходів, спрямованих на створення сприятливих умов для успішної підготовки та ведення операції (бойових дій), ефективного застосування військ (сил), збереження їх боєздатності та зниження ефективності застосування військ (сил) і зброї противника.

Першим командиром був полковник Ковальчук В’ячеслав Миколайович (– – 30.12.2010). За час існування відділу постійно займав кращі місця за підсумками оперативної підготовки. На даний час очолює відділ оперативного забезпечення полковник Паладійчук В’ячеслав Богданович з 31.12.2010 року

До складу відділу входить:

  1. Група інженерної підготовки – заступник начальника відділу оперативного забезпечення підполковник Токарчук Василь Григорович.  Офіцери групи : майор Шелепало;
  2. Група радіаційного, хімічного, біологічного захисту. Офіцери групи : майор Ходорчук С.В.
  3. Група Реб. Офіцери групи : майор Бєляєв Р.Є.
  4. Топографічна група. Начальник групи: підполковник Цимбалюк Ю.М., завідувач складу: службовець ЗСУ Харчевнікова О.О.

Незважаючи, що відділ оперативного забезпечення – один з самих молодих в управлінні 13 армійського корпусу, до його складу входять структурні підрозділи які мають багату військову історію.

Інженерне забезпечення

Комплекс заходів щодо інженерної підготовки військ (сил), об’єктів та місцевості, які здійснюються з метою своєчасного та прихованого розгортання військ (сил), проведення ними маневру, створення необхідних  умов для успішного виконання поставлених завдань, підвищення рівня захисту військ (сил) та об’єктів від засобів ураження противника, нанесення противнику втрат та ускладнення його дій.

Радіаційний, хімічний, біологічний захист військ (сил)

Комплекс заходів щодо запобігання або максимального зменшення втрат військ (сил) від зброї масового ураження, чинників ураження техногенного і природного характеру, створення військам (силам) сприятливих умов для виконання поставлених завдань в обстановці РХБ зараження, а також посилення їхнього захисту від систем розвідки та ураження противника.

Радіоелектронна боротьба

Комплекс заходів щодо радіоелектронного подавлення систем управління військами і зброєю противника, радіоелектронного захисту своїх систем і засобів управління для забезпечення переваги над противником у використанні електромагнітних випромінювань.

Топогеодезичне і навігаційне забезпечення

Комплекс заходів щодо створення та своєчасного доведення до військ (сил) топогеодезичної і вихідної навігаційної інформації для визначення в масштабі реального часу місць розташування наземних, повітряних, надводних та підводних керованих рухомих об’єктів військового призначення, ефективного застосування зброї та бойової техніки.

Керівний склад відділу

полковник ПАЛАДІЙЧУК В.Б.

Начальник відділу оперативного забезпечення

 


підполковник ТОКАРЧУК В.Г.

 

Начальник групи інженерного забезпечення

 

 


підполковник КУЗИК В.А.

Начальник групи РХБ захисту

 


підполковник ТАРАСОВ М.Є.

Начальник групи РЕБ

 


підполковник ЦИМБАЛЮК  Ю.М.

 

Начальник топографічної групи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *