Командно-штабне навчання на Прикарпатті

26 вересня на Івано-Франківщині розпочалося командно-штабне навчання з територіальної оборони. Під час наради з учасниками командно-штабного навчання з територіальної оборони голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук наголосив, що система Ттериторіальної оборони є важливою складовою нашої безпеки. Участь у її роботі взяли перший заступник голови ОДА Марія Савка, заступник командувача військ оперативного командування «Захід» з територіальної оборони – полковник Дмитро Ромигайло, військовий комісар області Володимир Ярмошук.

Очільник області зазначив, що завдяки Мінським домовленостям у форматі «нормандської четвірки» дещо вдалося стабілізувати ситуацію у зоні проведення антитерористичної операції. Хоча провокації з боку російсько-терористичних угруповань тривають і досі, однак слід сподіватися, що завдяки підтримці з боку європейської спільноти подальшої ескалації конфлікту не буде.

«Сучасні реалії дають розуміння того, що захист території неможливий без добрих знань, отриманого досвіду та вмінь, – підкреслив Олег Гончарук. – Тому проведення командно-штабного навчання з територіальної оборони надасть можливість їх учасникам відпрацювати завдання із охорони та захисту території, забезпечення умов для надійного функціонування органів державної влади, охорони та оборони важливих об’єктів і комунікацій».

Під час наради присутні заслухали висновки обстановки із навчання, зокрема, щодо суспільно-політичної та криміногенної ситуацій, найбільш імовірних та найбільш загрозливих варіантів дій диверсійно-розвідувальних груп та незаконних збройних формувань.

Опісля учасники заходу переглянули фільм про організацію роботи штабу району територіальної оборони.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *