Кращий механізований взвод Збройних Сил України обирали на Рівненському полігоні

Упродовж 3-5 жовтня, на Рівненському загальновійськовому полігоні відбувався конкурс на кращий механізований взвод Збройних Сил України.

За право називатися кращими змагалися два взводи з механізованих бригад оперативних командувань Сухопутних військ України, кожен із підрозділів складався із тридцять одного військовослужбовця, налаштованих лише на перемогу.

Оперативне командування «Захід» у конкурсі представляв механізований взвод 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила на чолі з старшим лейтенантом Олексієм Трубніковим, а оперативне командування «Схід» механізований взвод 93-ї окремої механізованої бригади.

 

Змагання проходили у п’яти номінаціях:

 – фізична підготовка (учасники змагань демонстрували витривалість під час проходження загальновійськової смуги перешкод та бігу на відстань 800 м в комплексі у складі підрозділів);

– топографія (виконання нормативів з дисципліни та рух за азимутом);

– вогнева підготовка (здійснювали стрільбу з бойових машин та стрілецької зброї);

– водіння (бойових машин у складі взводу)

– тактика (відпрацьовували дії взводу в обороні та наступі).

За підсумками трьох напружених днів змагань переможцями та володарями звання «Кращий механізований взвод Збройних Сил України» вибороли військовослужбовці механізованого взводу 24-ї “королівської   бригади”.

Переможці змагань неодноразово доводили свої навики і вміння в бойових діях з самого початку збройної агресії з боку російсько-терористичних військ, мужньо боронячи суверинітет та недоторканість на Сході України.

Хочеться побажати їм міцного здоров’я та подальших успіхів у справі служіння та захисту нашої Батьківщини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *