Луцькі офіцери запасу пройшли військовий збір в одній із частин оперативного командування “Захід”

Майбутні офіцери запасу Збройних Сил України, цьогорічні випускники кафедри військової підготовки Луцького Національного технічного університету, під час проходження військового збору в пункті постійної дислокації нашої 14 окремої механізованої бригади оперативного командування «Захід», на Володимир-Волинському військовому полігоні здобули навики стрільби зі стрілецької зброї. До виконання вправ стрільб курсанти підійшли з максимальною відповідальністю, – відновлювали й удосконалювали здобуті навики, необхідні кожному, хто свідомо прийняв рішення стати до лав Збройних Сил України. 
Роман Богдан та Владислав Козачок, які завершують навчання за військово-обліковою спеціальністю «Бойове застосування механізованих підрозділів, частин і з’єднань» (Також кафедра військової підготовки ЛНТУ здійснює підготовку офіцерів запасу за спеціальностями: «Бойове застосування з’єднань, військових частин і підрозділів наземної артилерії» та «Психологія»), і планують пов’язати свої долі з військом, кажуть, їхня мотивація служби в Збройних Силах України максимально зрозуміла й проста. 


-Особисто я, в час коли тисячі наших співвітчизників, чоловіків і жінок, захищають незалежність і суверенітет України, не хочу бути стороннім спостерігачем того, що відбувається. Не можу дозволити собі ним бути, коли вирішується доля держави, – пояснює Роман Богдан. – Впевнений, що це природнє відчуття для кожного, хто вважає себе українцем і патріотом. 
– Щодо мене, то на запитання, чому прийняв рішення йти армію, напевно, найбільше згодилася би відповідь «А чому хтось, а не я?» Чому хтось повинен захищати мою країну в той час, як я житиму мирним життям? – ставить риторичне запитання Владислав Козачок. – Можливо, для когось це звучатиме пафосно чи дивно, але коли через десятиліття мене запитають «Що ти робив, коли ворог намагався знищити Україну?», я матиму, що відповісти, й буду пишатися своєю відповіддю. 


За лічені тижні Владислав Козачок, Роман Богдан та їхні однокурсники отримають дипломи та звання молодших лейтенантів. Обидва курсанти не забігають далеко в майбутнє, але бачать себе в складі бойової бригади, яка, так і хочеться додати – народилася й гартувалася в боях… Чи справді хлопці стануть нашими побратимами, покаже час. Та як би не склалося, бажаємо їм життєвих гараздів, не звертати з обраного шляху й ніколи не пошкодувати про свій вибір. Нехай щастить!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *