Масштабні командно-штабні навчання військових завершились на Закарпатті

У суботу, 28 жовтня, на Закарпатті завершились командно-штабні навчання з територіальної оборони. Це був цілий комплекс заходів, починаючи із оборонного планування штабу до практичного призову військовозобов’язаних загону оборони. У актовій залі Закарпатського обласного військового комісаріату учасники навчань підвели підсумки даних навчань.

Керівник навчань – заступник командувача військ з територіальної оборони управління оперативного командування «Захід» полковник Петро Ромигайло  подякував особовому складу штабу зони територіальної оборони, Закарпатського обласного військового комісаріату, районних (міських) військових комісаріатів області, підрозділу тероборони Ужгородського ОМВК, військових частин та установ, дислокованих на території області, що залучались до підготовки та проведення даного заходу. Ряд посадових осіб за старанність, розумну ініціативу, професіоналізм та вагомий внесок у підготовці і проведенні командно-штабного навчання нагородили грамотами.

Крім того полковник Петро Ромигайло вручив погони «підполковника» військовому комісару Берегівського ОМВК Сергію Зейкану та військовому комісару Великоберезнянського РВК Віктору Гресю. Чергове військове звання їм присвоєно наказом командувача Сухопутних військ Збройних Сил України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *