На Франківщині тривають збори стрілецької роти

З 11 липня 2018 року на території автошколи Калуського ТСОУ проходять збори з особовим складом стрілецької роти військової частини А7166 Калуського об’єднаного міського військового комісаріату, метою яких є набуття особовим складом підрозділу знань та практичних навичок щодо виконання завдань територіальної оборони на теренах району та області.

         В урочистій обстановці кожен військовослужбовець отримав штатну зброю, а потім було проведено ритуал складання Військової присяги на вірність Українському народові.

В ході занять з тактичної медицини були вивчені засоби кровоспинення та порядок їх застосування, відпрацьовані навички серцево-легеневої реанімації, евакуації з поля бою із застосуванням допоміжних засобів.

Було організовано проведення занять з вивчення ТТХ АК-74 та його неповного розбирання та збирання, підготовки до виконання стрільби з положення лежачі.

Зацікавленість військовослужбовців викликали вибухові засоби та порядок їх підготовки до застосування, а також опанування прийомами рукопашного бою, яке провів Юрій КЛІПОВ, відомий серед побратимів як «САНИЧ».

13 липня збори продовжилися на Старолисецькому полігоні, де стрільці ознайомилися з протитанковими та протипіхотними мінами, набули навичок виявлення і розмінування за допомогою спеціальних засобів, практично опанували виконання завдань на блок посту, здійснили практичні стрільби зі штатної зброї АК-74 по грудній фігурі.

Особливе захоплення військовослужбовців викликали заняття, проведені групою учасників АТО «Коломийські бандерівці». Адже вони ознайомили їх із засобами та обладнанням, яке використовується військовослужбовцями спеціальних підрозділів, навчили правильно пересуватися під час виконання завдань в лісистій місцевості та в населеному пункті, проводити зачистку будівель від представників незаконних збройних формувань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *