На Рівненському полігоні відбулися збори з командирами батальйонів та дивізіонів оперативного командування “Захід” (фото/відео)

З метою підвищення рівня навченості офіцерського складу, обміну досвідом підготовки та застосування військ з 12 по 14 червня 2018 року на навчальній матеріально-технічній базі Рівненського загальновійськового полігону під загальним керівництвом командувача військ оперативного командування «Захід» відбулися триденні збори з командирами батальйонів (дивізіонів) та їх заступниками військових частин оперативного командування «Захід». 
На збори було залучено понад 300 військовослужбовців оперативного командування. Під час зборів відбувалися як теоретичні, так і практичні заняття. Серед них:
бій в лісі. Дії механізованого взводу в лісистій місцевості;
бій в місті. Підготовка та ведення штурмових дій механізованим взводом в місті (з бойовою стрільбою);
подолання водної перешкоди підрозділами різними способами (для танкових – подолання під водою; для механізованих, мотопіхотних, розвідувальних підрозділів – подолання водної перешкоди БМП-1, БТР (БРДМ) вплав; для решти – подолання водної перешкоди особовим складом та ОВТ різними способами).
Під час проведення зборів основна увага приділялася поглибленню теоретичних знань щодо особливостей застосування підрозділів під час проведення Операції об’єднаних сил з урахуванням змін в тактиці дій підрозділів противника, сформуванню єдиних підходів та поглядів щодо методики підготовки та проведення заходів під час відновлення боєздатності, проведення заходів бойового злагодження, узагальнення і доведення бойового досвіду.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *