На Хмельниччині «Приписна кампанія-2018» вийшла на фінішну пряму

На Хмельниччині триває приписна кампанія юнаків 2001 року народження до військових комісаріатів області. Із початку січня близько 6000 юнаків, яких організовано викликають до військових установ, понад 4500 вже відвідали військкомати та пройшли процедуру постановки на військовий облік.
Як повідомив начальник Хмельницького об’єднаного міського військового комісаріату полковник Віктор Тамбовець, приписку вже пройшли майже 1200 юнаків із 1725, які підлягають вивченню і постановці на облік.


— Із 1200 хлопців 2001 року народження офіцерами військкомату та військово-лікарською комісією визнано придатними до військової служби 1095 осіб, 24 — потребують лікування, 30 — не придатні, з яких одного юнака взагалі знято з військового обліку. Молодь сьогодні через стрімке поширення інформаційно-телекомунікаційних технологій, на жаль не достатньо рухлива і активна фізично. Звідси і значне омолодження різних хвороб, — констатував військовий комісар полковник Віктор Тамбовець.


Більшість хлопців, які вже отримали приписні свідоцтва, мають бажання проходити строкову чи військову службу за контрактом в Десантно-штурмових військах, Силах спеціальних операцій, в Державній прикордонній службі. Чимало юнаків, а саме близько півсотні, виказали бажання пов’язати своє майбутнє з офіцерською службою і по завершенню навчання у школі вступити до профільних вищих військових навчальних закладів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *