На Закарпатті чоловіків навчали протидіяти ворожим ДРГ

Закарпатці – учасники навчальних зборів загону територіальної оборони провели заняття з тактичної підготовки. Бійці здійснили бойове злагодження відділення, зокрема відпрацювали порядок дій під час подолання замінованих та заражених ділянок маршруту, дії за сигналами оповіщення.

За затвердженим планом резервісти закріпили навички щодо порядку дій при супроводженні колон, шикування похідного порядку в умовах передбачення зіткнення з противником, організації спостереження та системи вогню під час супроводження. Бійці також відпрацювали практичні дії під час нападу диверсійно-розвідувальних груп, заняття оборони, відбиття нападу всіма вогневими засобами.

Крім того, організатори провели заняття з тактико-спеціальної підготовки (порядок дій під час огляду людей та огляду транспортних засобів, затримання осіб, які порушують встановлені правила, порядок дій під час відбиття раптового нападу на блокпост, обладнання стаціонарного (рухомого) блокпосту, організація служби на ньому.

Нагадаємо, у вівторок, 24 жовтня, на території Закарпатської області відбулись командно-штабні навчання з територіальної оборони. Участь у них взяли підрозділи, які залучаються до виконання відповідних завдань на території Закарпатської області – Служби безпеки України, Держприкордонслужби, Національної гвардії та Держслужби з надзвичайних ситуацій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *