На Закарпаття повернулись близько 250 бійців Корпусу резерву

Більше 250 військовозобов’язаних та резервістів із Закарпаття повернулись додому після участі у позапланових навчальних зборах Корпусу резерву. Бійців урочисто зустріли у своїх районах, кращих із них нагородили відзнаками Командувача військ оперативного командування «Захід».

Протягом тридцяти днів резервісти та військовозобов`язані, у тому числі і закарпатці, відпрацьовували навички, необхідні для оборони краю у разі потенційної небезпеки, здобували нові військові спеціальності та вдосконалювали військову майстерність.

Всі призвані на навчальні збори військовозобов’язані та резервісти протягом двох тижнів проходили теоретичну та практичну підготовку в навчальних центрах по військово-обліковим спеціальностям. Завершилось навчання бойовим злагодженням підрозділів на Рівненському загальновійськовому полігоні.

Бригаду із резервістів другої черги вперше за роки незалежності сформували в українському війську – до складу нового підрозділу увійшли як колишні військові, які служили в лавах Збройних сил десятки років тому, так і військовозобов’язані територіального резерву.

Ці навчальні збори проводились у період з 29 серпня по 27 вересня 2017 року в розрізі військових навчань «Непохитна стійкість 2017». Рішення про їх проведення прийняли з метою адекватного реагування на проведення у вересні 2017 року стратегічного навчання збройних сил Російської Федерації «Захід-2017» поблизу кордонів України.

Джерело: Закарпатський ОВК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *