Навчання з територіальної оборони на Закарпатті

У вівторок, 24 жовтня, на території Закарпатської області почались командно-штабні навчання з територіальної оборони. Участь у них взяли підрозділи, які залучаються до виконання відповідних завдань на території Закарпатської області – Служби безпеки України, Держприкордонслужби, Національної гвардії та Держслужби з надзвичайних ситуацій.

Теоретична частина навчань відбулась у сесійній залі Закарпатської ОДА, де головам районних адміністрацій та військовим комісарам області роз’яснили тактичний план дій із військової підготовки. До практичної ділянки на Ужгородській дільниці військового полігону долучилось і керівництво зони районів територіальної оборони області, і військовозобов’язані загону територіальної оборони, що проходили вишкіл впродовж минулого тижня.

За словами начальника управління територіальної оборони оперативного командування «Захід» полковника Володимира Василюка, важко переоцінити важливість проведення підготовки військовозобов’язаних у зв’язку з реаліями сьогодення. Він наголосив на необхідності підтримки та належного фінансування підрозділів територіальної оборони з боку органів державної влади та місцевого самоврядування.

Участь в практичних заняттях також взяли заступник командувача військ з територіальної оборони управління оперативного командування «Захід» полковник Петро Ромигайло, а також військові комісари районних (міських) військових комісаріатів області на чолі з військовим комісаром Закарпатського обласного військового комісаріату полковником Богданом Череміським.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *