Окрема механізована бригада оперативного командування “Захід” зустріла нового командира

На плацу нашої бригади сьогодні відбулося урочисте шикування особового складу військової частини. Приводів для цієї події було кілька: ритуал прощання з Бойовим Прапором військової частини першого командира бригади полковника Олександра Жакуна і представлення особовому складу нового командира бригади полковника Сергія Войченка. Заступник командувача військами оперативного командування «Захід» полковник Олег Герасимук зачитав накази про нові призначення.


Надзвичайно щемливою була мить, коли полковник Олександр Жакун, ставши за військовою традицією на коліно, прощався з Бойовим Прапором бойової бригади… Це знамено Олександру Миколайовичу урочисто вручили 24 серпня 2015 року в Києві під час відзначення Дня Незалежності України. За традицією полковник Олександр Жакун урочисто передав Бойовий Прапор новому командиру бригади полковнику Сергію Войченку. 


Полковник Олександр Жакун очолив новостворену 14 омбр наприкінці 2014 року, в час найгострішого воєнного протистояння, створив згуртований і боєздатний військовий колектив, збудував потужний бойовий організм, що став одним із кращих у Збройних Силах України.
Олександре Миколайовичу! Дякуємо вам за те, що впродовж цих надзвичайно складних фронтових років ви були для нас надійною, непробивною, як скеля, опорою, підтримкою і батьком! Висловлюємо вдячність за ваші виважені командирські рішення, професіоналізм, самовіддачу, за вміння долати труднощі, за мудрість, довіру до нас, наполегливість, за підтримку й турботу про кожного бійця. 


Командире, ми разом із вами пережили пекельні бої у найгарячіших точках Східного фронту, разом святкували перемоги й оплакували втрати… І ви назавжди залишитеся для нас взірцем бойової доблесті, мужності, патріотизму і людяності! Ви назавжди залишитеся для нас ПЕРШИМ!.. Товаришу полковник, бажаємо вам невичерпної енергії та успіхів на новій займаній вами посаді і всіх Господніх гараздів! 


Новим командиром 14 окремої механізованої бригади оперативного командування «Захід» став бойовий офіцер полковник Сергій Войченко.
Сергію Вікторовичу! Віримо, що під вашим командуванням здійснимо найзаповітнішу мрію кожного з нас – знищимо ворога й звільнимо українську землю, примножимо славетні традиції нашої бригади! Бажаємо вам сили й наснаги у всіх ваших починаннях! Щиро сподіваємося на взаєморозуміння, взаємодовіру, єдине спільне бачення майбутнього нашої народженої й загартованої в боях 14 окремої механізованої бригади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *