Підведення підсумків КШН з організації територіальної оборони Івано-Франківщини

30 вересня під час наради в Івано-Франківській обласній державній адміністрації керівник апарату Івано-Франківської обласної державної адміністрації Маланій Роман підбив попередні підсумки командно-штабного навчання з організації територіальної оборони, які проходили в період з 26 по 30 вересня.

Під час практичної фази навчань особовий склад залучався до показових занять з тактико-спеціальної, військово-медичної, інженерної та вогневої підготовки.


Роман Маланій зазначив, що головні завдання, які виконувалися під час проведення масштабного заходу — виконані. 


Як головне, вдалося реалізувати задумане, перевірено організацію системи взаємодії з питань організації територіальної оборони між представниками армії, влади і інших силових структур. Проблематика, що виникала під час навчань буде проаналізована та вжито необхідних дій і заходів, щодо удосконалення алгоритму дій керівників районних державних адміністрацій області, районних військових комісаріатів, посадових осіб військових формувань та силових структур. Визначені завдання з покращення системи управління. 


Позитивний результат став можливим завдяки цілеспрямованій роботі всіх задіяних структур і ресурсів, групи керівництва навчань – офіцерів оперативного командування «Захід», військових комісаріатів Івано-Франківської області та інших силових структур. 


За підсумками навчань кращих учасників КШН відзначили грамотами від командування оперативного командування «Захід» та військового комісара Івано-Франківського обласного військового комісаріату полковника Володимира Ярмошука

Джерело: Івано-Франківський ОВК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *