Пішов на війну у 18

Ваня потрапив на війну у 18. У віці, коли люди здебільшого ходять на лекцііі в інституті і проводжають дівчат після побачення додому, Ваня підписав 3-річний контракт і пішов на війну. Зараз йому 21. Три роки в окопах: околиці Донецького аеропорту, Піски, позицііі навколо тимчасово окупованоіі Горлівки.

За його плечима сотні обстрілів і десятки страшних боїв. Але про них Ваня згадує мало – більше розповідає про кохану дружину, яка підтримує і чекає його додому, і за якою він страшенно сумує.

Ось-ось Ваня стане татом. Він вже знає, як зватимуть його сина. І дуже жалкує, що через війну не міг бути поряд із коханою в ці такі важливі місяці очікування малюка. Але, аби його син і чужі діти росли в мирних містах, він вирішив лишитись на передовій, у рідній 128 бригаді, ще на три роки.

Нині Ваня служить в одній з найгарячіших точок АТО. Спокійні дні за всю його ротацію тут можна злічити на пальцях. Та попри це, Ваня – боєць, який заражає своїм позитивом. Він посміхається завжди – і стоячи в окопі о шостій ранку, і після випущеноіі по його посту кулеметної черги, і під час нічного чергування в мороз.

Допомогти підрозділу, де служить Ваня, можна за посиланням: https://goo.gl/ivmtmZ

Evgeniya Podobna
Фото: Закарпатський Легіон

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *