Пластуни Яворівщини передали військовослужбовцям 24 ОМБр імені короля Данила Вифлиємський вогонь

На передодні Різдвяних свят пластуни Яворівщини, за сприяння Голови Яворівської районної державної адміністрації Ореста Хляна передали військовослужбовцям «королівської» бригади Вифлеємський вогонь миру. Традиційно на Різдво скаути з усього світу передають Вифлеємський вогонь з країни в країну. До «королівської» бригади вогонь мандрував через Словаччину та Польщу.

Вифлеємський вогонь постійно горить у Вифлеємі, в яскині, місці народження Ісуса Христа, як спомин про прихід на землю Христа – нашого Спасителя – котрий є символом Любові і Миру, визволенням від гріхів. Він визволяє людей з розпачу і дає сил, сподівання і надію.

Вогнем з Вифлеєму люди можуть запалити свічки вдома на Святу Вечерю. Крім того, вогонь заносять до сиротинців, лікарень, щоб ті, що перебувають далеко від своїх родин, могли відчути тепло Вифлеємської зірки.

Традиційно Вогонь зберігається в церкві до Йордану – 19 січня. Потім його можна погасити. Люди можуть брати Вогонь на кожну Святу Вечерю.

Під час урочистого вручення Вифлеємського вогню військовослужбовцям «королівської» бригади, військовий капелан отець Володимир Шидловський провів молитву  за мир в Україні і побажав нашим захисникам миру в Україні та світлого Різдва Христового в сімейному колі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *