Представники благодійного фонду «АСАП ЕМС Хоттабич» розповіли бійцям “королівської бригади” як поводити себе в екстренних ситуаціях

Питання надання медичної допомоги особливої актуальності набуло з початком збройної агресії Росії на терени нашої Батьківщини. В умовах бойових дій, від чіткості вмінь та знань кожного військовослужбовця на полі бою, може залежати не лише його життя, але і життя його побратимів.
Підхід до надання допомоги повинен бути чітко відпрацьований, починаючи з того, чим можна зарадити лиху самостійно, чим може допомогти боєць, який знаходиться поруч і що може зробити санінструктор. 
Про основні уміння і навики, та те, як потрібно поводити себе у разі необхідності надання медичної допомоги, військовослужбовцям «королівської бригади» розповіли та показали на практиці представники Благодійний фонд «АСАП ЕМС Хоттабич»Александра Коновец та Valery Lobov

 9630997
« 1 of 10 »

Під час заняття тренери акцентували увагу на таких важливих питаннях, які потрібно знати у ході надання допомоги:
– Як убезпечити себе при наданні допомоги;
– Що дозволено та що заборонено;
– Тактика дій при наданні допомоги;
– Робота з критичними кровотечами;
– Дихальні шляхи та дихання;
– Стабілізація потерпілих та евакуація.
Такі заняття корисні та необхідні для кожного військовослужбовця, оскільки рятування потерпілого у більшості випадків залежить від швидкості та правильності надання допомоги, а гаяння часу, може спричинити його загибель.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *