Прекрасна, сильна й незламна Надія

Українські жінки неймовірні: міцні духом, витривалі, стійкі, а водночас, надзвичайно красиві, сповнені ніжності й доброти . З такими красивими й сміливими бійцями ніякий ворог нам не страшний!
Фельдшер одного з підрозділів 14 окремої механізованої бригади оперативного командування “Захід” старший сержант Надія Кононова – у Збройних Силах України вже 7 років, і де б не ніс службу підрозділ, кароока красуня Надія завжди з нами! З особовим складом підрозділу пройшла й важкі роки війни на Донбасі.
– Ніколи в житті, навіть у найскладніші моменти, не шкодувала, що пішла служити в армію! – зізнається Надія. – Колектив у нас в підрозділі чудовий, почуваюся в ньому затишно й, певна річ, захищеною. Знаю, що в будь-який момент, у будь-якій ситуації, можу розраховувати на допомогу та підтримку побратимів, і офіцерів, і солдатів.
Пригадує дівчина і страшний 2014 рік.
– Я тоді служила в медичній роті 51 окремої механізованої бригади. Ми дислокувалися неподалік села Березне, що на Донеччині. Бої були частими й жорстокими. Під час одного з них було важко поранено бійця. Аби врятувати йому життя, двом хірургам з Луцького військового шпиталю й мені довелося терміново ампутувати чоловікові ногу… Стан пораненого був важким, вивезти його в безпечне місце не було ніякої можливості, тож операцію довелося проводити неподалік місця бойових дій…
Згодом виявилося, що поранений служив у тому ж підрозділі, в якому зараз служу я. Більше того, виявляється ми з ним іще й земляки. Наші хлопці казали, що зустрічалися з ним у Луцьку: йому зробили протез, і він живе повноцінним життям, чим я надзвичайно тішуся, бо серце завжди болить за своїх… І щиро радію, що операція тоді пройшла успішно, що нам удалося врятувати хлопцю життя.
Урятованих життів на рахунку Надії чимало. Для своїх побратимів вона, попри юний вік, – як янгол-охоронець, який завжди зуміє знайти правильне рішення у критичній ситуації, допоможе, підтримає, розрадить.
Нещодавно Надія Кононова була нагороджена відзнакою начальника Генерального штабу «За взірцевість у військовій службі» ІІІ ступеня, з чим усі ми її щиро вітаємо! Ця тендітна й мила, а водночас, сильна й цілеспрямована дівчина заслуговує на найвищі нагороди!
Сама ж Надя, як і кожна жінка, мріє про сім’ю, дітей, про домашній затишок. Каже, мріяти дуже важливо, особливо, на фронті, коли важко. Мрії розраджують, мотивують, дають сили виконувати свою, нехай важку, але таку потрібну роботу – заради єдиної для всіх мети, Перемоги. Ще однією розрадою для Надії є чотирилапі друзі, яких на позиціях кожного з наших підрозділів повно.
– Тварин, собак і котів люблю, скільки себе пам’ятаю, з дитинства, – розповідає, усміхаючись, дівчина. – Завжди гралася, лікувала, годувала. І зараз тут, на Донбасі, підліковую тварин. Їх у нас багато, і вони для нас справжня потіха.
Хтозна, чи врятує краса світ… Але своїх побратимів Надії Кононовій, із її вродою, навичками, людяністю й відчуттям згуртованості врятувати точно до снаги! Тож буде Перемога! Буде Україна! Така ж прекрасна, сильна і незламна як дівчата, що її боронять!

21617483_938025653017492_1393230853194189082_n

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *