Привітання командира 44-ї ОАБр з Днем ракетних військ та артилерії

Шановні військовослужбовці – ракетники та артилеристи, працівники оборонної промисловості, волонтери, ветерани Збройних сил України, учасники АТО .
Ураховуючи важливу роль ракетних військ і артилерії у зміцненні обороноздатності держави, постановою Президента України № 1215/97 від 31 жовтня 1997 року, 3 листопада в Україні встановлено свято – День ракетних військ і артилерії.
Збройні Сили України неможливо уявити без використання професійної артилерії та ракетних військ. Підтримуючи постійну високу бойову готовність, військовослужбовці своїм патріотизмом, професіоналізмом і майстерністю щоразу гартують національно – історичні традиції, таким чином зміцнюють авторитет нашої держави. Артилеристи під час війни неодноразово продемонстрували свої найкращі якості, за що отримали однойменну назву – «Боги війни».
Враховуючи важливу роль військ, ракетники і артилеристи залишаються головною вогневою міццю Сухопутних військ Збройних сил України, адже приказка «Піт артилерії береже кров піхоти» неодноразово доводила це на ділі. Згадаємо як три роки тому мобілізовані та кадрові військові нашої бригади пліч – о – пліч боронили землю від амбітних посягань агресора. Цей труд і віра в перемогу була неоціненним вкладом в спільну справу, яка нам дала мир на інших українських територіях сьогодні. Військовослужбовці нашої бригади продовжують виконувати найскладніші завдання чергуючи на рубежах національної безпеки, суверенності держави й миру в Україні. Сьогодні ми із сумом згадуємо всіх товаришів, які залишилися вірними присязі, але нажаль не повернулися живими. Дякую усім, хто продовжує виконувати свої обов’язки у зоні проведення АТО незважаючи на усі примхи погоди. Збройний конфлікт неодмінно закінчиться, за нами перемога, адже ми на своїй Богом даній землі. З нагоди свята бажаю усім Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, благополучча та мирного неба. Слава воїнам – артилеристам. Слава Україні і її героям !


З повагою,
Командир 44 ОАБр,
Полковник С.М.БАРАНОВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *