ПРИВІТАННЯ КОМАНДУВАЧА ВІЙСЬК ОПЕРАТИВНОГО КОМАНДУВАННЯ «ЗАХІД» ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ОЛЕКСАНДРА ПАВЛЮКА З НАГОДИ ДНЯ РАКЕТНИХ ВІЙСЬК І АРТИЛЕРІЇ ТА ДНЯ ІНЖЕНЕРНИХ ВІЙСЬК!

Товариші солдати, сержанти, старшини, прапорщики, офіцери, працівники Збройних Сил України! Дорогі ветерани ракетних військ і артилерії та інженерних військ!

Від імені керівного складу оперативного командування «Захід» вітаю вас з професійним святом!

З початку бойових дій на сході України, особовий склад військових частин і підрозділів ракетних військ та артилерії вирішують основний обсяг завдань по вогневому ураженню противника та залишаються головною вогневою силою Збройних Сил України.

Своєю рішучістю, твердістю духом, мужністю, шаленою відвагою та високим професіоналізмом, проявленим в боях із російським агресором, воїни-артилеристи підтвердили вислів, що артилерія є «Богом війни». Саме завдяки вашому героїзму Українській Армії вдалося зупинити агресора та нанести йому нищівної поразки.

Інженерні війська виконують найскладніші завдання інженерного забезпечення бойових дій наших підрозділів на території Донецької та Луганської областей. Завдяки високому професіоналізму, відданості військовій справі, мужності та героїзму воїнами інженерних військ знищено сотні тисяч вибухо-небезпечних предметів, розміновано сотні об’єктів, очищено кілометри автомобільних доріг та залізничних колій, чим забезпечують наближення нашої перемоги над ворогом, прихід мирного життя на тимчасово окуповані території України.

У цей день схиляємо голови перед пам’яттю героїв, які віддали своє життя за мирне майбутнє України. Вічна їм слава!

Щиро дякую кожному з вас за сумлінну службу на благо Українського народові.

В цей святковий День бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя та нових звершень у благородній справі служіння Вітчизні.

Зі святом!
Командувач військ оперативного командування «Захід»
генерал-майор                                    Олександр Павлюк

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *