Привітання з Днем Збройних Сил України командира 14-ї окремої механізованої бригади, полковника Олександра Жакуна

Шановні військовослужбовці 14 окремої механізованої бригади! Дорогі побратими і друзі! Щиро вітаю вас із Днем Збройних Сил України!
Ми з вами маємо честь бути частиною славетного українського війська, що впродовж століть ставало надійним всепереможним щитом для свого народу перед лицем ворожої загрози! І саме нам судилося знову твердою рукою та з непохитною вірою в серці стати до бою з загарбником… Нам довірено захистити Батьківщину й примножити славу воїнства України! І всі ми, кожен солдат, сержант і офіцер нашої 14 окремої механізованої бригади, що народилася з поту і крові у виснажливих і кривавих боях за український Донбас, боєм та болем гартувалася на фронтових рубежах, МИ РАЗОМ ВИБОРЮЄМО ПЕРЕМОГУ! Мар’їнка, Дебальцеве, Маріуполь, Сартана, Красногорівка, Березне, Павлопіль, Чамарлик, Зайцеве, Новгородське, Щастя, Станиця Луганська, Малинове, Старий Айдар… Це не всі населенні пункти Донбасу, де довелося воювати бійцям нашої бригади. Але кожен із них став доленосною і значущою частиною наших життів, у кожному ми лишили щось зі своїх прагнень та мрій, і без сумніву, здобудемо для них і для всього українського народу МИР! Нам у цьому допоможуть холоднокровна і справедлива лють до ворога, сила волі, незламність духу, відвага, стійкість, досвід, швидкість і рішучість дій, патріотизм і вірність військовій присязі! Я впевнений, не існує перешкод, які би ми не подолали, немає супротивника, якого би ми не поставили на місце, нема завдань і викликів, за які ми побоялися би взятись. Тож правда й перемога за нами!
Також зі словами вдячності за розуміння та допомогу звертаюся до всіх волонтерів, які підтримували нас упродовж років, стали для нас справжніми вірними друзями, і які 5 грудня відзначають своє свято – День Волонтера! Повірте, ми надзвичайно цінуємо все, що ви зробили для нас за роки війни, і продовжуєте робити зараз! Нехай те добро, патріотизм і людяність, із якими ви живете й дієте в ім’я нашої єдиної спільної мети, повертаються до вас сторицею! Ви – наша опора та підтримка!
Дорогі побратими! З нагоди Дня Збройних Сил України прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я, сили й терпіння, кохання, добра та злагоди в сім’ях, благополуччя й добробуту, порозуміння й згуртованості в нашій великій військовій родині, віри в себе і в нашу звитягу!
Слава Україні!
З повагою, командир 14 окремої механізованої бригади полковник Олександр Жакун

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *