Рівно три роки тому загинули військові інженери із Самбора

4 липня 2015 року героїчно загинули два наших військовослужбовці 
сержант ДЕМКОВСЬКИЙ Дмитро Михайлович командир 1-го відділення керованого мінування взводу керованого мінування роти загороджень інженерно-саперного батальйону 703 опОЗ в районі н.п. Світличне Попаснянського району Луганської області, підірвавшись на ВНП невстановленого зразка встановленого на розтяжку.
Тричі перебував у зоні проведення АТО.
Під час виконання бойових завдань у складі сил АТО 26.01.2015 року безпосередньо брав участь у складі штурмової групи щодо взяття шахти Бутівка в районі н.п. Жаркоє Донецької обл., на відстані 2-х км. від Донецького аеропорту. Завдяки вмілим діям групи вдалося взяти в полон 8 сепаратистів, серед яких і офіцер Російської федерації.
Указом Президента України нагороджений орденом за «Мужність» ІІІ ступеня (посмертно).
Наказом МО України №47 від 29.01.2016 року зарахований навічно до списку особового складу роти загороджень інженерно-саперного батальйону.
Є «Почесним Громадянином» міста Самбора.
Наказом командира в/ч А3817 №422 від 12.07.2015 року прізвище сержанта Дмитра ДЕМКОВОСЬКОГО занесене до Книги Пошани частини (посмертно).

рядовий ЦАП Роман Петрович сапер 1-го саперного відділення взводу розмінування 3-ї роти розгородження 703 опОЗ в районі н.п. Світличне Попаснянського району Луганської області під час виконання бойового завдання з нарощування інженерних загороджень на підступах до 29 блокпосту підірвавшись на ВНП невстановленого зразку.
З серпня 2014 року постійно перебував в зоні проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей. 
Наказом командира військової частини А3817 №422 від 12.07.2015 року прізвище рядового Романа ЦАПА занесене до Книги Пошани частини (посмертно). Указом Президента України №568/2015 нагороджений орденом за «Мужність» ІІІ ступеня (посмертно). Є «Почесним Громадянином» міста Самбора.

Висловлюємо щирі співчуття та слова скорботи найріднішим наших полеглих героїв і їхнім бойовим побратимам.
Вічна пам’ять! Вічна Слава!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *