Розпочались збори оперативного резерву першої черги

На Рівненському загальновійськовому полігоні розпочались збори оперативного резерву першої черги. Військовослужбовці запасу прибули на полігон, щоб у складі 24-ї бригади імені короля Данила протягом місяця пройти навчання і бойове злагодження. За час зборів планується прийняти близько тисячі чоловік, з них сотню офіцерів, з усіх областей України.

Для їхньої зустрічі на полігоні організовано пункт прийому резервістів, де особовий склад проходить розподіл по підрозділам та отримує все необхідне майно.

Слід зауважити, що деякі із військовослужбовців, які прибули на збори, вже проходили військову службу по мобілізації в 24-й бригаді і виконували бойові завдання по захисту суверенітету та незалежності нашої держави на сході України.

Під час прийому особового складу працюють агітаційні групи різних підрозділів, які пропонують резервістам продовжити службу в «королівській бригаді» на контрактній основі. Деякі резервісти вже виявили бажання і отримали письмові згоди для подальшого оформлення контрактів.

Варто зазначити, що за всіма резервістами, які залучаються на навчальні збори, включно з часом проїзду до місця їх проведення і назад, зберігаються місце роботи, займана посада та середня заробітна плата. Також кожному із них гарантоване безкоштовне медичне забезпечення, державне страхування та забезпечення речовим майном.

Резервістам щорічно виплачується грошова винагорода у відповідності із військовим званням за результатами виконання програми підготовки.

Прес-служба 24-ї бригади

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *