Танкістів, які брали участь у змаганнях “Сильна Європа-2018” привітали на рідній землі (фото)

Тимчасово виконуючий обов’язки командувача військ оперативного командування «Захід» генерал-майор Олег Мікац у пункті постійної дислокації 14 окремої механізованої бригади привітав із поверненням на рідну землю особовий склад нашого танкового взводу, який на початку червня вдруге представляв Україну на Міжнародних танкових змаганнях «Strong Europe Tank Challenge 2018». 
– На сьогоднішній день участь України у змаганнях такого високого рівня є дуже важливою. Адже ви, військовослужбовці 14 окремої механізованої бригади, вкотре довели на міжнародній арені, що українці – нація сильних нескорених бійців. У Європі починають говорити про Україну, як про рівного собі партнера. Наше військо в боях із російсько-терористичною загрозою завоювало беззастережний авторитет і повагу в цивілізовану світі – завдяки своїй фаховості, витримці й військовій доблесті, – відзначив генерал-майор Олег Мікац. 


Від імені командувача військ оперативного командування «Захід» та від себе особисто генерал-майор Олег Мікац подякував нашим танкістам за професіоналізм, витривалість, волю до перемоги, вручив відзнаки, грамоти та цінні подарунки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *