Тернопільські артилеристи готуються до виходу на полігон

У пункті постійної дислокації Тернопільських артилеристів закінчуються підготовчі заходи до польового виходу на загальновійськовий полігон. На мирній території військовослужбовці ремонтували техніку, перебували у відпустках, доукомплектовували особовий склад. Далі армійців чекає відточування професійних навичок згідно штатних посад, бригадні тактичні навчання, бойове злагодження. Перед вибуттям особового складу, в частині відбуваються заходи, які спрямовані на покращення морального духу особового складу, психологічної стійкості та впевненості в діях кожного військовослужбовця. Підтримують військових артисти, родичі, колеги, які захищали Східні кордони у гарячих точках від початку збройного конфлікту. Зі словами вдячності до присутніх на плацу звернулась мати військовослужбовця Шестакова Ольга Володимирівна, молодший сержант запасу, яка в 2016 році проходила службу в бригаді. Згодом за мамою пішов служити син, який тепер є командиром відділення взводу управління одного з артилерійських дивізіонів.

Виступали воїни добровольчих батальйонів, серед яких кіборг на позивний «Данді», котрий у 2014 році був поранений в Донецькому аеропорту. Він наголосив хлопцям, щоб не зважаючи на труднощі ніколи не здавались, були дисциплінованими та гідними захисниками своєї землі. Попри отримані поранення, на жаль змоги повноцінно виконувати бойові завдання у нього немає, але він не зупиняється, щоб допомагати здобувати перемогу в розпочатій боротьбі на відстанні. Представники Тернопільської обласної Спілки “Об’єднання учасників АТО Тернопілля” акцентували увагу на престижі військової служби, на довірі пересічних громадян саме до військових.

А тому теперішні захисники не повинні переживати, що за роботу яку вони виконують дякуватиме не одне покоління. Після звернень та підтримки гостей, привітати артилеристів прийшли музичні виконавці. Виступали сімейний гурт «Колесо» – Любов, Степан і Ангеліночка Критишин, які постійно зустрічали наших бійців,котрі повертались з зони АТО. Артисти зізнались, ніщо так не тішить, як повернення захисників додому, але й провести їх та підтримати щоб вони замінили своїх побратимів – це теж святий обов’язок. Найменша серед гостей – Ангелінка заспівала бійцям і передала повітряний поцілунок. Вона попросила, щоб цього разу усі повернулись додому з перемогою і вже назавжди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *