У 14 ОМБр навчають командирів підрозділів військової частини бойовій армійській системі БАРС (фото)

31 січня на базі 14 окремої механізованої бригади відбулося інструкторсько-методичне заняття для командирів підрозділів військової частини з бойової армійської системи БАРС, що активно запроваджується в систему фізичної підготовки військовослужбовців Збройних Сил України, і покликана якісно підготувати їх до виконання бойових завдань за призначенням у сучасних умовах.


БАРС — комплексна система навчання, яка включає в себе тактико-спеціальну, гірську (альпіністську), рукопашну, вогневу, медичну, психологічну підготовки та швидкісну стрільбу. Навики БАРСу – це вміле пересування на полі бою, ефективне використання зброї, виконання завдань в екстремальних ситуаціях, ведення рукопашного бою, контроль над перебігом будь-якої нештатної ситуації. Іншими словами, бійці, які опанували систему БАРС, готові до реального сучасного ближнього бою, де не тільки вільно застосовують наявний арсенал, а й володіють собою в критичній ситуації, вміло імпровізують для знешкодження противника. 


Одним із лідерів впровадження системи БАРС в підготовку армійських підрозділів є оперативне командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України. Нещодавно в ОК «Захід» пройшли збори за системою БАРС, в яких активну участь узяли військовослужбовці нашої 14 окремої механізованої бригади. Здобуті навики й знання вони успішно передали представникам кожного з підрозділів 14 омбр, а ті, в свою чергу, як позаштатні інструктори, навчатимуть особовий склад всіх підрозділів військової частини. Тож і мета інструкторського-методичного заняття, яке стало завершальним етапом навчально-методичних зборів із інструкторами бойової армійської системи – продемонструвати здобуті навики, а також можливості самої системи. 


Військовослужбовці 14 окремої механізованої бригади успішно опановують і впроваджують БАРС та інші нові методики й системи, адаптовані до реальних сучасних умов бою. Адже незабаром, після відновлення боєздатності, ми повернемося в зону проведення АТО, де на нас чекає не один бій за майбутнє Батьківщини та мирне небо над головами українців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *