У 44 ОАБр незабаром з’явиться свій зал бойової слави

Зал бойової слави незабаром з’явиться у Тернопільських артилеристів. До втілення цієї справи долучилися місцева влада Тернополя на чолі з міським головою Сергієм Надалом, дизайнер Ольга Шаварська із своєю командою, а також військовослужбовці бригади, які допомагають у ремонті залу. Ідею створення цього проекту на базі військової частини підтримав командир окремої артилерійської бригади ОК «Захід» полковник С. М. Баранов. Він визначив пріоритети в напрямках його роботи і висловив бажання, щоб він був скарбом не лише військової частини :

«В майбутньому плануємо запрошувати усіх бажаючих, хто зацікавиться історією нашої бригади, особливу увагу звертаємо на молодь та школярів, адже серед інших вони повинні знати витоки з  історії бригади, в якій проходять службу захисники України. У експозиціях зали будуть виставлені предмети військової атрибутики та речей із зони АТО, фіксуватимуться здобутки військовослужбовців бригади, будуть розміщені світлини побратимів, які загинули під час виконання завдань на Сході України», зазначив командир бригади. За словами дизайнера проекту – зал бойової слави буде виконаний в жанрі арт – інсталяцій, стилістика цього об’єкту абстрактне спрямування. За попередньою інформацією його планують відкрити в урочистій обстановці 6-го грудня, у День Збройних Сил України.

До втілення цієї справи долучилися місцева влада Тернополя на чолі з міським головою Сергієм Надалом, дизайнер Ольга Шаварська із своєю командою, а також військовослужбовці бригади, які допомагають у ремонті залу. Ідею створення цього проекту на базі військової частини підтримав командир окремої артилерійської бригади ОК «Захід» полковник С. М. Баранов. Він визначив пріоритети в напрямках його роботи і висловив бажання, щоб зал бойової слави був скарбом не лише для військової частини:
«В майбутньому плануємо запрошувати усіх бажаючих, хто зацікавиться історією нашої бригади, особливу акцент робимо на молодь, школярів, адже серед інших вони повинні знати історичні витоки бригади, в якій проходять службу чи служили захисники України. У експозиціях зали будуть виставлені предмети військової атрибутики та речей із зони АТО, фіксуватимуться здобутки військовослужбовців бригади, будуть розміщені світлини побратимів, які загинули під час виконання завдань на Сході України», зазначив командир окремої артилерійської бригади. За словами дизайнера проекту – зал бойової слави буде виконаний в жанрі арт – інсталяцій, стилістика цього об’єкту абстрактне спрямування. Планують відкрити його в урочистій обстановці 6-го грудня, у День Збройних Сил України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *