У Бродівському ОРВК відбулося заняття з вогневої підготовки з учнями старших класів

В рамках військово-патріотичної підготовки з допризовною молодю старших класів м. Броди було проведено заняття з вогневої підготовки. Зокрема, більш ніж 20 учнів СЗОШ 2 м.Броди вивчали різноманітні види озброєння, здійснювали збірку та розбірку автомата.

Вчитель предмету «Захист Вітчизни» полковник запасу Валентин Матвійчук, каже: «Співпраця з Бродівський РВК у нас триває вже багато років. Тому такі заходи вдається проводити постійно. Звичайно, останні роки увага до предмету «Захист Вітчизни» значно підвищилася і ми і надалі проводитимо подібні уроки та в перспективі організуємо дітям заняття з вогневої підготовки безпосередньо на полігоні, де вони виконають початкову вправу стрільби».


Військовий комісар Львівського обласного військового комісаріату полковник Олександр Тіщенко зазначив: «Ми проводимо активну роботу з військово-патріотичного виховання. Поки триває зима ми максимально намагаємося проводити подібні заняття в класах, ознайомлюємо учнів зі зброєю та технікою безпеки. Вже весною ми плануємо черговий польовий вихід для учнів старших класів, де вони відпрацюють питання тактичної медицини, тактики ну і звичайно виконають початку вправу стрільби з автомата Калашникова».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *