У Чуднові відбулися змагання з пожежно-прикладного спорту

     У місті Чуднів Житомирської області на базі військової частини підпорядкування оперативного-командування “Захід” в пожежній роті  вперше відбулися змагання з пожежно-прикладного спорту серед особового складу пожежної роти.  Учасників поділили на три команди, які на час долали стометрову дистанцію з перешкодами,  здійснювали бойове розгортання від пожежного автомобіля.

     Змагання проходили під керівництвом начальника відділу безпеки військової служби оперативного-командування “Захід” полковника Олександра Власенка та начальника групи пожежної безпеки відділу безпеки оперативного-командування “Захід” підполковника Василя Багрова.  

     За їхніми словами найскладніша дисципліна – це бойове розгортання від пожежної машини,  адже в цій справі кожна секунда важлива,  кожна секунда на вагу золота.

     Всі три команди доклали максимум зусиль для виконання завдання,  показали гідний поваги рівень, рівень майстерності власних навичок,  які були набуті шляхом плідних тренувань. Солдати пожежної роти завдання виконали на добре.

      Під час проведення підсумків змагань полковник Власенко усіх привітав з показаними результатами,  які були показані особовим складом пожежної роти.

      Даний захід продемонстрував, що особовий склад спроможний швидко попередити розповсюдження вогню. Краще подолали стометрову дистанцію з перешкодами старший солдат Будзінський П. В., старший солдат Гендзаровський В. В. та солдат Голєв А. В.  а на бойовому розгортанні  перше місце посіла команда під номером два.

      Кращі військовослужбовці з особового складу будуть нагороджені командиром військової частини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *