У Теребовлі посадовці Тернопільської області відвідали військовослужбовців у військовому містечку

В ході робочої поїздки, керівники Тернопільської області та районів, голова Теребовлянської територіальної громади відвідали військовослужбовців у військовому містечку в Теребовлі. Разом оглянули оновлену казарму, а також домовились про подальшу співпрацю в напрямку надання шефської допомоги військовим.

Командир 44-ї окремої артилерійської бригади полковник Сергій Баранов під час зустрічі з керівництвом зазначив: «Мені приємно, що за короткі терміни вдалося реалізувати задуми командування Збройних сил України та відновити один з об’єктів частини, яка стояла пусткою чотирнадцять років. Хотілось би також подякувати органам місцевого самоврядування Теребовлі, керівникам Тернопільської обласної і Теребовлянської районної державних адміністрацій, добродіям, які долучались до процесу відновлення інфраструктури військового містечка. Робіт ще безумовно залишається багато, але я вірю, що неможливе вже невдовзі стане можливим і зупинятися на досягнутому не будемо. Також командир бригади запросив населення Теребовлянщини вступати на військову службу за контрактом у військову частину, яка розміщена поблизу їх місць проживання.


Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна додав: «Для нас важливо, щоб у нашій 44-ій бригаді хотіли служити!. Мені приємно сьогодні констатувати, що завдання, яке поставив Президент України перед Тернопільською областю щодо відновлення 44-ої бригади, сьогодні виконане. Ми перебуваємо у приміщенні, яке ще два роки тому було непридатне для використання, а тепер застосовується за призначенням. Важливо, щоб ми й далі працювали у цьому напрямі.За ініціативою Президента України, частину коштів, які були повернуті із вкрадених Януковичем грошей, спрямовано на сільську медицину, а другу частину буде спрямовано на будівництво житла для військовослужбовців-контрактників. У Тернопільській області буде збудовано 7 гуртожитків, три з яких – у Теребовлі. 


Окрім капітальних вкладень, які виділила держава на відновлення казарми, а це 13 млн. грн., були залучені й спонсорські кошти підприємців та простих людей, районної державної адміністрації та районної ради у межах 500 тис. грн. Ці кошти спрямували на те, щоб обгородити територію військової частини, реконструювати КПП та підвести електропостачання. Діє також програма, зокрема, з Теребовлянською громадою, яка передбачає підтримку частини за рахунок коштів місцевого бюджету у сумі 200 тис. грн. на місяць. 


Це добра ініціатива, котра діє скрізь, де розташовані військові частини 44-ї бригади. Відбувається це в рамках шефської підтримки військових частин Тернопільської області відповідно до доручення Президента України, Головнокомандувача Збройних сил Петра Порошенка” – зауважив очільник Тернопільщини Степан Барна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *