У Тернополі проходять змагання з кросфіту серед військовослужбовців (фото)

У Тернополі на базі в/ч А3215 проходить третій день змагань з КРОСФІТу серед представників військових частин оперативного командування «Захід». Учасники 7-ми команд з різних міст Західної України у командній боротьбі на витривалість демонструють силу, волю та характер. В програмі різні комплекси вправ, які включають в себе підйом на перекладині, підйом штанги, станова тяга, перекочування колеса, а також піднімання ящиків від боєприпасів.

Бійці підкидають важкі м’ячі (метбол), долають вершини по канату і штовхають гирі різної ваги. За словами головного судді змагань – начальника фізичної підготовки і спорту в/ч А3215 майора Ігора Войцехівського такі багатофункціональні багатоборства, як першість з Кросфіту в ОК «Захід» ми проводимо вперше. Мета цього заходу максимально виховати силу волі, гарт та витривалість у військовослужбовця, коли йде реальний бій немає часу на роздуми, потрібно швидко діяти, подавати ящики з боєприпасами, переносити пораненого, долати різні перешкоди. На цих змаганнях ми повинні відібрати кращих військовослужбовців для збірної команди західного регіону у змаганнях Сухопутних військ ЗСУ з КРОСФІТУ, які відбудуться незабаром у Херсоні.

Як ви бачите тут об’єднані різні види спорту, додає Ігор Войцехівський, серед них є елементи гімнастики, акробатики, важка атлетика, гирьовий спорт. Все це своєрідний вид функціональних багатоборств, який прийшов до нас з Америки,сьогодні його використовують в різних арміях світу і ми також впроваджуємо цей вид у підготовку українського бійця. На запитання чи проявляють себе переможці відповідає – це інтрига, хто знає час покаже, але гарно представляє себе команда з Коломиї, непогано виступає місто Броди. Тернополяни поки що тримаються у трійці кращих.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *