У Тернополі відбулись «Ігри Героїв» – всеукраїнські змагання із силового багатоборства для воїнів АТО (фото)

У Тернополі відбулись «Ігри Героїв» – всеукраїнські змагання із силового багатоборства для воїнів АТО, які отримали поранення, та людей з інвалідністю. Ця подія об’єднала навколо себе сміливців з різних міст України, які не згодні з поняттям «з обмеженими можливостями» і вважають, що всі обмеження лише в голові. Під час змагань учасники демонстрували мужність, гарт та силу волі, незважаючи на життєві труднощі штовхали гирі, штангу, підіймались по канату з прив’язаними візками, підтягувались та виконували нормативи на спортивних тренажерах.

Військовий оркестр Тернопільських артилеристів відкривав і закривав змагання виконанням державного гімну України, а також у перервах підіймав бійцівський дух, виконавши ряд музичних композицій. Під час змагань хвилиною мовчання згадали тих, хто віддав найцінніше – власне життя заради миру і незалежності України, полеглих воїнів вшанували хвилиною мовчання. На заході були присутні волонтери, військовослужбовці, родини загиблих захисників України, яким подарували квіти і подякували за синів, батьків, дітей яких вони виховали, але нажаль сьогодні їх з нами немає.

 


«Ігри героїв» були насиченою культурно – мистецькою програмою, яка в перерві дала можливість учасникам ігор перепочити та набратись нових сил. Гурт «Фіра» і танцювальний колектив «Альянс» дарували присутнім колоритні виступи з композицій тематики війни і героїчних вчинків воїнів АТО, захисників і добровольців, котрі першими пішли на захист України. На завершення «Ігор нескорених» переможців нагородили кубками, медалями та грамотами від організаторів змагань та меценатів заходу. А на згадку фото та подяки тим хто не зламався. Мужнім,сильним і прекрасним,світлим воїнам.

6
« 1 of 31 »

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *