У Тернополі військовий оркестр взяв участь у створенні кліпу співачки та волонтерки Софії Федини (фото)

Ситуація пов’язана з воєнними подіями, вносить у життя не лише біль, негатив, але й згуртовує поблизу себе небайдужих патріотів, однодумців. Прикладом такого є дружба військового оркестру Тернопільських артилеристів та відомої волонтерки, громадської діячки та чарівної Львівської співачки Софія Федина/ Sofiya Fedyna
Нещодавно її авторська пісня у виконанні оркестру і солістки Зоряна Вовк зайняла 2-ге місце у конкурсі на кращу пісню Сухопутні війська ЗС України «Герої не гинуть, герої живуть у піснях». А вже сьогодні творчий тандем готує відеоверсію на одноіменну композицію та її прем’єру.
За словами Софії Федини: «Коли прийшла війна на нашу землю, добровольці звідусіль кинулись захищати Батьківщину. Для когось цей бій був першим і останнім, але всі вони своєю жертовністю та хоробрістю змогли зупинити ворога. Допоки ми будемо пам’ятати подвиги наших героїв та оспівувати їх у піснях, до тих пір вони будуть залишатися для нас живими. За словами співачки 44-та окрема артилерійська бригада була однією з перших, для якої вона та її команда допомагали від початку неоголошеної війни з російським агресором. Починаючи від яворівського полігону де власне формувалась бригада артилеристів і по сьогодні».
Кліп з’явиться на екранах вже найближчим часом, а долучилися до його створення окрім музикантів оркестру військовий диригент Тарас Когут (Taras Kogut – ідея задуму), відеозйомка – студія Ваше бажання(оператори Володимир ЗаболотнийВіталій Скорпіон Фотограф), також висловлюють подяку Тернопільській обласній філармонії за надане приміщення, Тернопільському академічному обласному театру актора і ляльки в особі Івана Шелепа та звукорежисеру Володимиру Баранову за допомогу запису пісні. Особлива подяка за сприяння у створенні відеокліпу голові Тернопільської обласної ради Віктору Овчаруку (Viktor Ovcharyk).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *