У Володимирі-Волинському відбувся творчий вечір Сергія Біляєва – бійця 14 ОМБр

30 січня відбувся творчий вечір нашого побратима Сергія Біляєва з нагоди 20-річчя його творчої діяльності. До війни Сергій Біляєв працював у культурі. Пісні у його виконанні у складі гурту «Табу», а також сольні виступи, запали в серце тисячам володимирчан та гостям Володимира-Волинського.


А в 2015 Сергій Біляєв добровольцем прийшов у військкомат, і ось уже три роки молодший сержант Біляєв служить в одному з артилерійських підрозділів 14 окремої механізованої бригади оперативного командування «Захід». З концертами для своїх побратимів виступав Сергій і в зоні АТО, а скориставшись тим, що нині рідна бригада відновлює боєздатність в пункті постійної дислокації, та приставши на пропозицію своїх колег, працівників культури міста та району, вирішив провести творчий вечір.


Підтримати захисника оплесками, своїми виступами та щирими словами прийшли знані у місті виконавці, юні артисти, гурти, рідні та друзі Сергія Біляєва. Звучали пісні про Вітчизну, про кохання і, звісно ж, про війну. А урочисто відкрив концерт оркестр нашої 14 окремої механізованої бригади, виконавши гімн нашої військової частини та подарувавши присутнім у залі запальну в’язанку українських пісень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *