Українські військові евакуювали цивільних осіб, що опинились на лінії вогню

    Вчора ввечері окупанти здійснили провокацію на КПВВ «Майорськ», наразивши на небезпеку цивільних осіб. Бойовики навмисно випустили зі своєї сторони 18 машин після закриття КПВВ “Майорськ”, після чого відкрили вогонь з великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї в сторону цивільних осіб, що рухались на підконтрольну Україні територію. Опинившись на лінії вогню, люди були змушені тікати в бік позицій українських військових. Про цю провокацію негайно були проінформовані СЦКК та наглядова місія ОБСЄ.
    Єдиним правильним рішенням в ситуації, що загрожувала життю та здоров’ю громадян, була негайна евакуація людей з під обстрілу – серед пасажирів були люди похилого віку та жінки із дітьми. Під час евакуації людей окупанти відкрили вогонь з гранатомету в сторону машин, що залишались в «сірій зоні» і майже до 23.00 продовжували обстрілювати район КПВВ «Майорськ» з кулеметів великого калібру.
    Українські військові евакуювали цивільних осіб у безпечне місце та впродовж ночі забезпечували їх охорону до відкриття пункту пропуску.
    Це не перший випадок, коли російські окупаційні війська, нехтуючи життям та здоров’ям українських громадян, використовують їх як живий щит при здійсненні провокацій.

Повідомила прес-служба 128 бригади

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *