Український Католицький Університет передав бійцям королівської бригади мобільний прально-банний комплекс

13 вересня на подвір’ї Кампусу Українського Католицького Університету відбулася зустріч воїнів королівської бригади та працівників УКУ з метою освячення та передачі автомобіля, обладнаного під мобільний прально-банний комплекс, який буде використовуватися під час виконання бойового завдання на сході нашої Батьківщини.

Переданий рік тому військовослужбовцями бригади ЗІЛ 131 із перекриттям (КУНГОМ) працівники господарського відділу студентського містечка УКУ, під керівництвом своїх інженерів, обладнали резервуарами для води на 1000 л, котлом, двома пральними машинами, двома душовими кабінами і рукомийниками, глибинним насосом і електрогенератором.

На фронті комплекс уможливлює миття 40-50 військових із пранням особистих речей і є мобільним у разі обстрілів території. Загальна вартість обладнання становить 110 000 грн., котрі зібрали як пожертви викладачів і працівників у формі одноденних заробітків і добровільних пожертв.

Це вже другий такий автомобіль, обладнаний під мобільний прально-банний комплекс, та переданий спільнотою УКУ військовослужбовцям королівської бригади.

Дякуємо працівникам господарського відділу студентського містечка УКУ та Волонтерській сотні УКУ за постійну допомогу і підтримку. 
Разом переможемо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *