В Івано-Франківській ОДА обговорили підсумки оборонно-мобілізаційної роботи у 2017 році

В Івано-Франківській облдержадміністрації  відбулася нарада щодо підсумків виконання військовими комісаріатами області завдань оборонно-мобілізаційної роботи та співпраці військових комісаріатів зі спілками учасників АТО у 2017 році.

Участь у заході взяли заступник голови ОДА Ігор Пасічняк, керівник апарату ОДА Роман Маланій, військовий комісар обласного військового комісаріату Володимир Ярмошук та посадові особи керівного складу ОВК, голова «Івано-Франківської обласної асоціації учасників та ветеранів АТО» Тарас Шпук, військові комісари районних (міських) військових комісаріатів, голови районних призовних комісій та відповідальні за оборонно-мобілізаційну роботу, а також голови районних організацій ветеранів та учасників АТО.

Військовий комісар Івано-Франківського ОВК Володимир Ярмошук доповів про підсумки роботи з виконання планових завдань відбору на військову службу за контрактом, призову на строкову військову службу у 2017 році, поставки резервістів оперативного резерву першої та другої черги на навчальні збори до бойових частин у 2017 році за Івано-Франківську область, результати виконання плану призову громадян України на військову службу за призовом осіб офіцерського складу, комплектування посад офіцерського складу Збройних сил України та шляхи щодо її покращення у 2018 році.

Особливу увагу було приділено проблемним питанням призову громадян на строкову військову службу. Зазначалося, що впродовж останніх років плани призовів на строкову військову службу військкоматами в області виконувались, незважаючи на певні труднощі щодо якісного підбору і комплектування команд призовниками.

Також присутні під час заходу заслухали можливі шляхи покращення показників. Наголошувалося на необхідності індивідуальної роботи з юнаками, які виявляли бажання служити в армії та системному контролі за результатами роботи позаштатних постійно діючих військово-лікарських комісій з проведення медичних оглядів кандидатів при їх відборі на військову службу за контрактом до Збройних Сил України згідно з вимогами чинного законодавства.

У обговоренні питання співпраці військових комісаріатів області із спілками учасників АТО взяли участь голова «Івано-Франківської обласної асоціації учасників та ветеранів АТО» Тарас Шпук, головний спеціаліст Державної служби України у справах ветеранів та учасників антитерористичної операції  в Івано-Франківській області Володимир Веркалець голови окремих районних спілок, посадові особи командування Івано-Франківського ОВК, військові комісари районних (міських) військових комісаріатів.

Усі учасники наради висловили конкретні пропозиції щодо надання взаємної допомоги та конструктивної взаємодії в питаннях військово-патріотичного виховання молоді, прийому на військову службу за контрактом та строкову військову службу, підготовки резервістів та соціальної підтримки ветеранів та учасників АТО у 2018 році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *