В Івано-Франківську відбулося вшанування третьої річниці з дня завершення оборони Донецького аеропорту

21 січня у Івано-Франківську пройшли заходи в рамках всеукраїнської акції на вшанування третьої річниці з дня завершення оборони Донецького аеропорту. 


Розпочалися заходи у богослужінням у Архикатедральному соборі Воскресіння Христового (м. Івано-Франківськ) у якому взяли участь «кіборги» Прикарпаття, рідні загиблих захисників Донецького аеропорту, представники громадських організацій ветеранів та учасників АТО, військовослужбовці військових частин гарнізону, Івано-Франківського обласного та міського військових комісаріатів, представники громадськості міста та області.


Від Архикатедрального собору учасники заходів ходою вирушили головними вулицями міста. На чолі колони несли стенди з фотографіями загиблих героїв. Під час проходження ходи на великому екрані на вічевому майдані звучала “Пливе кача” і показували фотографії загиблих героїв. Під вигуки “Слава Україні! – Героям Слава!”, “Герої не вмирають!”, “Слава нації – Смерть ворогам”, учасники ходи дійшли до Меморіального скверу. Тут учасників ходи зустрів військовий оркестр військової частини А3215 (м. Тернопіль).
В меморіальному сквері священик відслужив панахиду за загиблими героями, а присутні вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання.


“Дуже приємно бачити що наших синів пам’ятають і вшановують. Я дуже всім дякую і зворушена. Такі заходи важкі для батьків, але водночас вони дуже потрібні щоб ми підтримували один одного”,- сказала мама загиблого героя.
Водночас присутні на панахиді кіборги зауважили, що мабуть усі присутні хотіли б також бути “кіборгами”, але кожен воїн тоді виконував свою місію.
Опісля військовий оркестр виконав гімн України.
Завершились заходи покладанням свічок пам’яті до символічного хреста в меморіальному сквері та молитвою на могилах загиблих воїнів АТО.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *