В одній із бригад оперативного командування “Захід” пройшов день відеритих дверей (відео)

16 травня у нашій військовій частині пройшов День відкритих дверей. Жителі Коломиї – дорослі та діти – відвідали пункт постійної дислокації Окремої Гірсько-Штурмової Бригади (ОК «Захід»).

 

Таке міроприємство спочатку було заплановане для школярів Коломиї у рамках шефської роботи бригади із закріпленими за нею навчальними закладами міста. Але на прохання міської та районної влади захід було розширено – щоб усі бажаючі мали змогу відвідати захисників рідного краю, побачити, як вони живуть та як вдосконалюють свою бойову майстерність.

Жителі Коломийщини, особливо молодь, були у захваті від побаченої Книги пошани бригади, будівлі штабу, їдальні, казарм та спортивної зали, а також сучасної штатної зброї та вражаючої своєю потужністю військової техніки.

За словами директора однієї з місцевих шкіл, в гостях у військовослужбовців школярі вже не вперше. За останній період дуже зріс відсоток випускників місцевих навчальних закладів, які пов’язують своє майбутнє з військом. Це результат, який вдалося досягти завдяки спільним зусиллям освітян і командування військової частини.

 В той день гості Окремої Гірсько-Штурмової Бригади ще раз побачили, що українська армія є школою мужності, героїзму, любові до Батьківщини та самопожертви заради її майбутнього.

Наші військові підготували та продемонстрували коломиянам показові виступи гірських штурмовиків, з застосуванням своєї спеціальної підготовки та військової техніки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *